Górnik Zabrze handball

meczowe

Trójkolorowi odrabiają straty w drugiej połowie i pokonują Energę MKS Kalisz!
25.02.2024
GOR
KAL

Nikt chyba nie spodziewał się aż takich emocji w meczu Górnika z Energą MKS Kalisz. Goście świetnie zaprezentowali się w pierwszej połowie, ale to Górnicy przejęli inicjatywę po wznowieniu i ostatecznie wygrali aż pięcioma bramkami!

Dramatyczna walka w Gdańsku. Górnik wygrywa po rzutach karnych!
17.02.2024
WYB
GOR

Nikt nie spodziewał się, że mecz Górnika Zabrze z Energą Wybrzeże Gdańsk będzie miał aż tak dramatyczny przebieg. Rozpędzeni wygraną z Azotami-Puławy gdańszczanie nie pozwolili zabrzanom zbudować przewagi, ale Górnicy na szczęście doprowadzili do konkursu rzutów karnych!

Ostre strzelanie w Zabrzu! Górnik rozbija Chrobrego 
11.02.2024
GOR
CHR

To był najprawdziwszy mecz na szczycie! Górnik Zabrze podjął KGHM Chrobry Głogów, który prezentuje kolejny fantastyczny sezon  i od kilkunastu tygodni plasuje się nieprzerwanie w czubie tabeli - to wyprzedzając Górnika, to - jak aktualnie - tracąc do niego tylko punkt. Nic więc dziwnego, że hala wypełniła się kibicami na długo przed pierwszym gwizdkiem, a powietrze wyraźnie elektryzowało się od emocji. 

Pewna wygrana Górnika w Hajerskich Derbach!
07.02.2024
ZAG
GOR

Ostatnie spotkania Górnika i Zagłębia były bardzo wyrównane i kończyły się remisami. Dziś jednak byliśmy świadkami jednostronnego meczu i pewnego zwycięstwa Górnika Zabrze.

Górnicy wygrywają z Legionowem! 
02.02.2024
GOR
LEG

Ponad sześć tygodni czekaliśmy na powrót ORLEN Superligi! 18. serię rozpoczynał mecz Górnika Zabrze z Zepterem KPR Legionowo. W tabeli zespoły dzieli przepaść. Górnik walczy o medale, a legionowianie… o utrzymanie. Goście z Mazowieckiego odzyskali jednak rezon w grudniu i po dwóch wygranych byli zmotywowani do walki o jeszcze wyższe cele. Mecz zapowiadał się więc wyjątkowo ciekawie. 

ORLEN Puchar Polski: Pewna wygrana Górnika w Sosnowcu! 
30.01.2024
ZAG
GOR

W 1/16 ORLEN Pucharu Polski Górnika czekał wyjazd. Na szczęście niedaleki, wszak do Sosnowca, gdzie swoje mecze na co dzień rozgrywa tamtejsze Zagłębie - uczestnik rozgrywki Ligi Centralnej, czyli szczebla niżej niż ORLEN Superliga. Po wyrównanym początku zabrzanie narzucili swoje warunki i wygrali aż 18 bramkami. 

Górnicy wygrywają w pierwszym zimowym sparingu!
12.01.2024
GOR
TAR

Trójkolorowi po ciekawym i wyrównanym meczu pokonali Grupę Azoty Unię Tarnów w pierwszym tegorocznym meczu! Był to sparing, który podsumował pierwsze 10 dni treningów.

Kontakt

Górnik Zabrze - herb
Górnik Zabrze Piłka Ręczna Spółka Akcyjna

 41-800 Zabrze, ul. Wolności 406
 +48 664 099 466
 sekretariat@handballzabrze.pl
 Sekretariat czynny pn-pt 8.00 – 16.00

 Polityka prywatności
 Dla mediów
 Regulamin masowej imprezy sportowej
 Protokół sanitarno-epidemilogiczny Superliga

Dariusz Czernik
Dariusz Czernik
Dyrektor Klubu

 +48 664 099 466
 czernik@handballzabrze.pl

 

Paweł Franzke
Paweł Franzke
Rzecznik Prasowy

 +48 601 878 708
 franzke@handballzabrze.pl

 

Natalia Skrzydlewska
Natalia Skrzydlewska
Specjalista ds. marketingu

 +48 664 099 466
 marketing@handballzabrze.pl