Górnik Zabrze handball

media o nas

Dziennik Zachodni: Piłkarze ręczni Górnika Zabrze po ostatnim meczu sezonu zapraszają kibiców na kiełbaskę (i nie tylko)
05.05.2023
media o nas

Niedzielnym meczem z Chrobrym Głogów (godzina 15.30) piłkarze ręczni Górnika Zabrze zakończą sezon, w którym wywalczyli trzecie miejsce. Brązowi medaliści przygotowali z tej okazji niespodziankę dla swoich kibiców.

Dziennik Zachodni: Górnik Zabrze - Torus Wybrzeże Gdańsk - Mistrzowie i przyszli medaliści w Hali Pogoni
31.03.2023
media o nas

W niedzielę 2 kwietnia o godz. 13.20 piłkarze ręczni Górnika Zabrze mogą zrobić duży krok w kierunku wywalczenia medalu Superligi. W Hali Pogoni podejmować będą Torus Wybrzeże Gdańsk. Przy okazji tego meczu w Zabrzu odbędzie się także miła uroczystość nagrodzenia mistrzów Polski.

Dziennik Zachodni: Górnik Zabrze już lepszy niż przed rokiem. Paweł Dudkowski zdobył gola po 10 miesiącach przerwy
29.03.2023
media o nas

W krótkim filmie udostępnionym przez Górnik Zabrze w mediach społecznościowych po meczu w Opolu, Paweł Dudkowski z zaciśniętą pięścią dziękuje za doping i zaprasza na mecz z Wybrzeżem. Chwilę wcześniej prawy rozgrywający z Zabrza trafił do bramki z rzutu karnego, pieczętując cenną wygraną Górnika z Gwardią siedmioma bramkami. „Pająk” nie jest pierwszy do wykonywania rzutów karnych, jednak przy pewnej wygranej koledzy „oddelegowali” go do wykonania rzutu i w ten sposób zdobył swojego pierwszego gola od 10 miesięcy.

Dziennik Zachodni: Młodzi dali przykład zdobywając tytuł mistrzowski. Seniorzy też walczą o medal
17.03.2023
media o nas

Nieco w cieniu tego, co dzieje się ostatnio na Roosevelta, gdzie Górnik ma problem z ogarnięciem się nie tylko na boisku, ale też z szeroko rozumianym przekazem dnia wychodzącym z klubowych gabinetów, grający po tym samym szyldem piłkarze ręczni rozpoczynają decydującą fazę walki o medal Superligi. Podopieczni Patrika Liljestranda w niedzielę o 17.00 podejmują MMTS Kwidzyn i są faworytem tego spotkania.

Dziennik Zachodni: Górnik Zabrze wraca do gry. Na początek Puchar Polski
30.01.2023
media o nas

Dzień po tym, jak pierwszy mecz w tym roku rozegrają piłkarze nożni Górnika, na parkiet wyjdą piłkarze ręczni z Zabrza. We wtorek o godz. 18.00 w hali przy ul. Wolności 406 zagrają mecz Pucharu Polski z Azotami Puławy. Choć to „tylko” puchar, nie ma wątpliwości, że mecz będzie miał swój ciężar gatunkowy.

Górnik Zabrze w TVP Katowice
30.01.2023
media o nas

Zapraszamy do obszernego materiału w Aktualnościach Sportowych przygotowanych przez redakcję TVP Katowice, który traktuje o Górniku Zabrze i przygotowaniach do dwóch najbliższych spotkań - z Azotami-Puławy i Grupą Azoty Unią Tarnów. 

Dziennik Zachodni: Górnik Zabrze - Łomża Industria Kielce: Zwycięzca Ligi Mistrzów zagra na Śląsku
18.11.2022
media o nas

DZIENNIK ZACHODNI: W sobotę 19 listopada o godz. 13.15 piłkarze ręczni Górnika Zabrze zmierzą się z Łomżą Industria Kielce w hicie 11. kolejki PGNiG Superligi. W Hali Pogoni pojawi się zwycięzca Ligi Mistrzów sprzed sześciu lat i regularny uczestnik tych rozgrywek, a śląscy kibice szczypiorniaka będą mogli zobaczyć na żywo gwiazdy europejskiego handballu.

Kontakt

Górnik Zabrze - herb
Górnik Zabrze Piłka Ręczna Spółka Akcyjna

 41-800 Zabrze, ul. Wolności 406
 +48 664 099 466
 sekretariat@handballzabrze.pl
 Sekretariat czynny pn-pt 8.00 – 16.00

 Polityka prywatności
 Dla mediów
 Regulamin masowej imprezy sportowej
 Protokół sanitarno-epidemilogiczny Superliga

Dariusz Czernik
Dariusz Czernik
Dyrektor Klubu

 +48 664 099 466
 czernik@handballzabrze.pl

 

Paweł Franzke
Paweł Franzke
Rzecznik Prasowy

 +48 601 878 708
 franzke@handballzabrze.pl

 

Natalia Skrzydlewska
Natalia Skrzydlewska
Specjalista ds. marketingu

 +48 664 099 466
 marketing@handballzabrze.pl