Górnik Zabrze handball

wydarzenia

Kup bilet na mecz z Ostrovią, wejdziesz za darmo na starcie z MMTSem!
30.11.2023

Mikołaj przyszedł do Was nieco wcześniej! Z okazji jego nadejścia, ale także z okazji Barbórki i przede wszystkim - awansu Górnika do kolejnej fazy rozgrywek Ligi Europejskiej - mamy dla Was ekstra promocję! Jeśli zdecydujesz się kupić bilet na najbliższy mecz Górnika Zabrze z KPRem Ostrovią, ten sam bilet upoważni Cię do wejścia na kolejne domowe starcie Górnika w ramach ORLEN Superligi - mecz z MMTSem Kwidzyn! Czyli... dwa mecze za jeden bilet!

Zdobądź bilety na mecz z Ostrovią i TSV Hannover-Burgdorf!
29.11.2023

To będzie fantastyczny tydzień dla kibiców Górnika Zabrze! Po fantastycznym meczu z Azotami-Puławy i decydującym o awansie do kolejnej fazy rozgrywek zwycięstwie z AEK Ateny w Lidze Europejskiej, Górnika czekają dwa kolejne domowe mecze gwarantujące emocje. To ligowe starcie z ARGED REBUD KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. oraz wyjątkowy mecz z bundesligowym TSV Hannover-Burgdorf! 

Galeria ze spotkania Górnik Zabrze - Azoty-Puławy
27.11.2023

Zapraszamy do galerii ze spotkania Górnik Zabrze - Azoty-Puławy zakończonego zwycięstwem 34:29. Zdjęcia autorstwa Krzysztofa Kuronia.

Jak bawiliście się na meczu Górnika z Azotami?
27.11.2023

Jak bawiliście się na meczu Górnika Zabrze z Azotami-Puławy? Zapraszamy do naszej "kibicowskiej" galerii! Zdjęcia autorstwa Krzysztofa Kuronia.

Już jutro mecz! Mamy dla Was sporo atrakcji!
24.11.2023

Trójkolorowi mierzą się z Azotami-Puławy! Już teraz możemy przewidzieć sporo emocji na parkiecie. Ale to nie wszystko, bo czeka nas też wiele atrakcji towarzyszących!

Historia ostatnich spotkań Górnika i Azotów
24.11.2023

Trójkolorowi już w najbliższe sobotnie popołudnie zmierzą się z Azotami-Puławy w ramach kolejnej już serii ORLEN Superligi. Jak wyglądały ostatnie spotkania obu klubów?

W sobotę mierzymy się z Azotami-Puławy!
23.11.2023

ORLEN Superliga ma takie spotkania, które zawsze podnoszą ciśnienie wszystkich kibiców szczypiorniaka, bez względu na sytuację w tabeli. Jako pierwsze na usta ciśnie się oczywiście kielecko-płocka "Święta Wojna", ale również i starcia Górnika Zabrze z Azotami-Puławy mają sporo podtekstów. Wszak to dwa kluby, które od kilku lat walczą o podium w lidze i często ich bezpośrednie starcia stanowiły o ostatecznym układzie zespołów w klasyfikacji.

Kontakt

Górnik Zabrze - herb
Górnik Zabrze Piłka Ręczna Spółka Akcyjna

 41-800 Zabrze, ul. Wolności 406
 +48 664 099 466
 sekretariat@handballzabrze.pl
 Sekretariat czynny pn-pt 8.00 – 16.00

 Polityka prywatności
 Dla mediów
 Regulamin masowej imprezy sportowej
 Protokół sanitarno-epidemilogiczny Superliga

Dariusz Czernik
Dariusz Czernik
Dyrektor Klubu

 +48 664 099 466
 czernik@handballzabrze.pl

 

Paweł Franzke
Paweł Franzke
Rzecznik Prasowy

 +48 601 878 708
 franzke@handballzabrze.pl

 

Natalia Skrzydlewska
Natalia Skrzydlewska
Specjalista ds. marketingu

 +48 664 099 466
 marketing@handballzabrze.pl