Górnik Zabrze handball

Balticus przedłuża współpracę z Superligą o kolejne dwa lata

20.04.2023

Balticus, polski producent ekskluzywnych zegarków, przez kolejne dwa lata pozostanie oficjalną marką zegarków Superligi i Superligi Kobiet. W ramach nowej umowy, produkty marki Balticus będą promowane w trakcie meczów najwyższej klasy rozgrywek piłki ręcznej, a zegarki trafią m.in. do najlepszych zawodniczek, gracza miesiąca oraz MVP sezonu.

- Spółka Balticus S.A. wspiera polski sport i uczestniczy w wydarzeniach, które gromadzą ludzi z dobrą energią. PGNiG Superliga oraz PGNiG Superliga Kobiet, to doskonałe miejsce do promowania zegarków naszej marki. Są one wyjątkowe tak jak atmosfera na trybunach, podczas każdego meczu piłki ręcznej. Jestem dumny, że zegarki Balticus trafiają na nadgarstki najlepszej Zawodniczki, Gracza Miesiąca czy MVP Sezonu – mówi Bartosz Knop, właściciel marki Balticus.

Marka ekskluzywnych zegarków nabyła pakiet świadczeń marketingowych, obejmujących widoczność w transmisjach telewizyjnych oraz liczne działania w komunikacji digitalowej – w tym stronie internetowej, social mediach oraz aplikacji mobilnej Superligi i Superligi Kobiet. Balticus pozostaje partnerem wyboru najlepszej Zawodniczki i Gracza Miesiąca w rozgrywkach, czyli głosowaniu w które zaangażowani są dziennikarze sportowi oraz kibice szczypiorniaka. Planowane są również aktywacje skierowane do kibiców.

- To kolejne długotrwałe partnerstwo jakie przedłużamy. Z marką Balticus jesteśmy związani już od 6 lat i co mnie bardzo cieszy, ta współpraca będzie kontynuowana. Zegarki naszego partnera cieszą się popularnością zarówno wśród zawodników jak i kibiców. Jestem przekonany, że kolejne wspólne projekty marketingowe przyczynią się do realizacji wzajemnych korzyści, zarówno po stronie naszego partnera, jak i Superligi – mówi Piotr Należyty, Prezes Superligi sp. z o.o.

Marka Balticus powstała z pasji i miłości do zegarków. Balticus to ekskluzywny microbrand, polskie projekty oraz najlepsze materiały. Zegarki budowane są w oparciu o najwyższej jakości japońskie automatyczne mechanizmy. Produkcja zegarków odbywa się w limitowanym nakładzie.

Sklep

Wybrane gadżety z naszego sklepu

Karty zawodników

Karty zawodników

Cena: 50,00
Klaskacze

Klaskacze

Cena: 8,00
Szalik kibica

Szalik kibica

Cena: 45,00
Pełna oferta

Kontakt

Górnik Zabrze - herb
Górnik Zabrze Piłka Ręczna Spółka Akcyjna

 41-800 Zabrze, ul. Wolności 406
 +48 664 099 466
 sekretariat@handballzabrze.pl
 Sekretariat czynny pn-pt 8.00 – 16.00

 Polityka prywatności
 Dla mediów
 Regulamin masowej imprezy sportowej
 Protokół sanitarno-epidemilogiczny Superliga

Dariusz Czernik
Dariusz Czernik
Dyrektor Klubu

 +48 664 099 466
 czernik@handballzabrze.pl

 

Paweł Franzke
Paweł Franzke
Rzecznik Prasowy

 +48 601 878 708
 franzke@handballzabrze.pl

 

Natalia Skrzydlewska
Natalia Skrzydlewska
Specjalista ds. marketingu

 +48 664 099 466
 marketing@handballzabrze.pl