Górnik Zabrze handball

Autobusem na mecz z Rhein-Neckar!

13.02.2024
Liga Europejska

Dla chętnych, którzy chcą wspierać naszą drużynę podczas wtorkowego meczu z Rhein-Neckar w Lidze Europejskiej klub przygotował bezpłatny transport autobusowy. Przegubowy autokar wjedzie z przystanku autobusowego przed hala Pogoni przy ul. Wolności 406 we wtorek 13 lutego o godzinie 19.15. Wszystkich chętnych prosimy więc o przyjście pod halę odpowiednio wcześniej.

- Klub wyszedł naprzeciwko oczekiwaniom i sugestiom kibiców, którzy od dłuższego czasu pytali, czy będzie można w sposób zorganizowany dostać się do Dąbrowy. Autobus pomieszczą na pewno ponad 100 osób. Mniej więcej połowa tej liczby to uczniowie SPR Górnik oraz Pogoni 1945, którzy wraz z opiekunami będą kibicować naszym zawodnikom. Liczba miejsc jest więc ograniczona, ale na pewno dla kilkudziesięciu, a nawet więcej naszych kibiców znajdzie się w autokarze miejsce. Autobusy powinny być w Dąbrowie mniej więcej godzinę przed meczem. W drogę powrotną do Zabrza wyruszą mniej więcej 25 minut po zakończeniu spotkania. Mam nadzieję, że wszyscy będą wtedy w dobrym nastrojach. Wiem, że wielu fanów jedzie do Dąbrowy własnym transportem. Dojazd jest bardzo prosty. W zasadzie wjeżdżając na DTŚ przy naszej hali, zjeżdża się z drogi szybkiego ruch 500 metrów przed halą Centrum przy Alei Róż w Dąbrowie Górniczej. Na miejscu jest sportowy pub, w którym można coś zjeść i czegoś się napić – kończy dyrektor Górnika.

Kontakt

Górnik Zabrze - herb
Górnik Zabrze Piłka Ręczna Spółka Akcyjna

 41-800 Zabrze, ul. Wolności 406
 +48 664 099 466
 sekretariat@handballzabrze.pl
 Sekretariat czynny pn-pt 8.00 – 16.00

 Polityka prywatności
 Dla mediów
 Regulamin masowej imprezy sportowej
 Protokół sanitarno-epidemilogiczny Superliga

Dariusz Czernik
Dariusz Czernik
Dyrektor Klubu

 +48 664 099 466
 czernik@handballzabrze.pl

 

Paweł Franzke
Paweł Franzke
Rzecznik Prasowy

 +48 601 878 708
 franzke@handballzabrze.pl

 

Natalia Skrzydlewska
Natalia Skrzydlewska
Specjalista ds. marketingu

 +48 664 099 466
 marketing@handballzabrze.pl