Górnik Zabrze handball

Roker „po drodze” z Górnikiem

21.09.2023

Nasi fani z pewności odnotowali konkurs w przerwie meczu z Industrią Kielce, w którym jedną z nagród był bon do wykorzystania w jedynym z punktów sprzedaży piekarni „Roker”. Miło nam odnotować, że najlepsza, najbardziej ceniona i jedna z najstarszych zabrzańskich piekarń związała się z Górnikiem umową na sezon 2023/24.

Umowę podpisaliśmy w piekarni „Po drodze”, która mieści się na ul. Heweliusza 62. To jeden z kilku punktów sprzedaży najlepszego pieczywa i najlepszych ciast w naszym mieście. - Ciastko i kawa były doskonałe – przyznał Taras Minotskyi, który uczestniczył w podpisaniu umowy.

- Jesteśmy zadowoleni, że klub, który jest dumą miasta, odnosi dziś największe sukcesy z wszystkich zabrzańskich drużyn i będzie reprezentował miasto w europejskich pucharach, będzie naszym partnerem. Oczywiście na każdym meczu będziemy wspólnie organizować konkursy. Szykujemy też kilka niespodzianek dla kibiców, którzy będą chodzić na mecze i odwiedzać nasze piekarnie – mówi Paweł Kierat, prezes firmy.

Dariusz Czernik, dyrektor Górnika: - Zależy nam na tym, by jak najwięcej firm z Zabrza było „przy” Górniku. „Roker” założony już ponad 30 lat temu przez pana Czesława Kierata doskonale wpisuje się w ten pomysł. Nic tak nie wpływa na dobrą atmosferę, jak kawałek dobrego sernika czy makowca po wygranym meczu, a zapewniam, że lepszego ciasta w Zabrzu się nie dostanie – dodaje z uśmiechem dyrektor naszego klubu. - Chcemy się wspierać i promować. Takich firm jest coraz więcej, co bardzo nas cieszy. Już w poniedziałek kolejny mecz i kolejna okazja, by wygrać w przerwie meczu z Lubinem bon do wykorzystania w jednej z placówek „Rokera”. Zapraszamy!!!

 

Kontakt

Górnik Zabrze - herb
Górnik Zabrze Piłka Ręczna Spółka Akcyjna

 41-800 Zabrze, ul. Wolności 406
 +48 664 099 466
 sekretariat@handballzabrze.pl
 Sekretariat czynny pn-pt 8.00 – 16.00

 Polityka prywatności
 Dla mediów
 Regulamin masowej imprezy sportowej
 Protokół sanitarno-epidemilogiczny Superliga

Dariusz Czernik
Dariusz Czernik
Dyrektor Klubu

 +48 664 099 466
 czernik@handballzabrze.pl

 

Paweł Franzke
Paweł Franzke
Rzecznik Prasowy

 +48 601 878 708
 franzke@handballzabrze.pl

 

Natalia Skrzydlewska
Natalia Skrzydlewska
Specjalista ds. marketingu

 +48 664 099 466
 marketing@handballzabrze.pl