Prasowe nagłówki po zwycięstwie Górnika: "Podolski zobaczył kolejną kompromitację Rhein-Neckar Löwen"

16.02.2024
media o nas

Zapraszamy na zbiór nagłówków prasowych po sensacyjnym zwycięstwie Górnika 29:26 nad Rhein-Neckar Loewen!

Eurosport: GÓRNIK ZABRZE ODWRÓCIŁ LOSY MECZU. NIEMCY POKONANI W LIDZE EUROPEJSKIEJ PIŁKARZY RĘCZNYCH

Piłkarze ręczni Górnika Zabrze wygrali 29:26 z niemieckim Rhein-Neckar Loewen w pierwszym meczu fazy zasadniczej Ligi Europejskiej. Zabrzanie do przerwy przegrywali, ale w drugiej połowie zdominowali rywali i odwrócili losy spotkania.

TVP Sport: Sensacja w Pucharach! Górnik ograł niemiecką potęgę

Po kapitalnej drugiej połowie szczypiorniści Górnika Zabrze ograli niemiecki Rhein-Neckar Loewen 29:26 (12:14) w meczu fazy głównej Ligi Europejskiej. To ogromna niespodzianka! Rywale to dwukrotni mistrzowie kraju oraz zdobywcy Pucharu Niemiec w ubiegłym sezonie.

Dziennik Zachodni: Górnik Zabrze - Rhein-Neckar Loewen: Podolski dopingował zabrzan. Koncert po przerwie

W rozegranym 13 lutego meczu 1. kolejki rundy głównej Ligi Europejskiej Górnik Zabrze pokonał Rhein-Neckar Loewen 29:26. Zabrzan w Dąbrowie Górniczej dopingował były piłkarski mistrz świata Lukas Podolski, który po przerwie obejrzał koncertową grę gospodarzy. Zobaczcie zdjęcia kibiców i meczu Górnik Zabrze - Rhein-Neckar Loewen.

Kicker: Rhein-Neckar Lions poddają się w Zabrzu

W Europejskiej Lidze Piłki Ręcznej drużyna Rhein-Neckar Löwen przegrała mecz z Górnikiem Zabrze i straciła dobrą pozycję wyjściową w walce o ćwierćfinał. W ciągu kwadransu rzucili cztery bramki i stracili czternaście, a wynik zmienił się z 18:13 w 22:27 i ostatecznie w porażkę 26:29.

Mannheimer Morgern: Liga Europejska: Podolski zobaczył kolejną kompromitację dla Rhein-Neckar Löwen

W Rhein-Neckar Löwen nic już nie działa. Piłkarze ręczni z Mannheim również skompromitowali się w Lidze Europejskiej w Zabrzu i ponownie załamali się całkowicie.  Zespół Rhein-Neckar Löwen chciał przerwać czarną passę pięciu meczów bez zwycięstwa na początku rundy zasadniczej Europejskiej Ligi Piłki Ręcznej w Górniku Zabrze pierwszym sukcesem w roku piłki ręcznej 2024. Ze względu na problemy z kolanem zabrakło środkowego zawodnika Juriego Knorra, ale reprezentacja Bundesligi piłki ręcznej pojechała do Polski w roli faworytów.

Handball World: Kryzys regionu Rhein-Neckar Löwen: David Späth z emocjonalnym apelem do fanów

Porażka 26:29 w Lidze Europejskiej z polskim outsiderem grupy,  Górnikiem Zabrze: był to kolejny najgorszy moment dla drużyny Rhein-Neckar Löwen w rozczarowującym sezonie.  Prowadzenie 18:13 zamieniło się w przegraną 22:27. Podopieczni trenera Sebastiana Hinze stracili prowadzenie w piętnaście minut.

„Myśleliśmy, że będziemy kontrolować mecz. Jednak osiem czy dziesięć minut dobrej gry to za mało, aby wygrać” – cytuje Hinze na stronie głównej EHF.

Rhein-Neckar Löwen kontynuuje kryzys w Lidze Europejskiej

Zabrze  - Kryzys na Rhein-Neckar Löwen trwa także w Lidze Europejskiej. Faworyzowana drużyna piłki ręcznej Bundesligi niespodziewanie przegrała we wtorek na początku rundy zasadniczej Ligi Europejskiej z pierwszoligowym zespołem Górnik Zabrze 26:29 (12:14). Po katastrofalnej drugiej połowie Mannheimers muszą martwić się o awans.

Mannheimer Morgen: Wiadomość od kapitana Rhein-Neckar Löwen, Groetzkiego, na temat obecnego kryzysu
Piłkarze ręczni drużyny Rhein-Neckar Löwen przeżywają poważny kryzys. Kapitan Patrick Groetzki opowiada o przyczynach katastrofy i sposobach wyjścia z nieszczęścia. Problemem jest także polityka transferowa i trener Hinze