Górnik Zabrze handball

Ksero-Partner z Górnikiem

14.12.2022

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy, że kolejna zabrzańska firma związała się z naszym klubem. Ksero-Partner to znany podmiot na mapie naszego miasta. Firma od ponad dwóch dekad działa w branży sprzedaży i wynajmu urządzeń wielofunkcyjnych. - Z dużą satysfakcją ogłaszamy związanie się z każdym partnerem. W tym wypadku dodatkowo mówimy o firmie, dla którego Zabrze jest „domem”, a współpraca z klubem to nie tylko biznes, ale przede wszystkim efekt wielkiej sympatii do miejscowego sportu – mówi Dariusz Czernik, dyrektor Górnika.

Tak jest w tym wypadku. Tomasz Fatyga, prezes Ksero-Partner, to wielki kibic, ale też trener i działacz, związany przez lata z zabrzańską piłką nożną w wydaniu młodzieżowym. - Każdy z nas wychował się na wielkim Górniku. Mam to szczęście, że doskonale pamiętam sukcesy piłkarzy nożnych i ręcznych z końca lat 80., kiedy w tych dwóch popularnych dyscyplinach sięgaliśmy po mistrzostwo Polski. Marzymy, by te czasy wróciły. Dziś piłkarze ręczni to czołówka ligi, drużyna walczy o medal mistrzostw Polski, klub jest konsekwentnie prowadzony przez prezesa Bogdana Kmiecika. Na ile możemy, to z przyjemnością i satysfakcją służymy wsparciem – mówi Tomasz Fatyga. Ksero-Partner posiada na stanie magazynowym kilkaset kserokopiarek wielofunkcyjnych w każdej opcji, a dzięki doświadczeniu i fachowej obsłudze, jej pracownicy są w stanie skonfigurować urządzenie zgodnie z potrzebami i założeniami każdej firmy czy instytucji.

 

Kontakt

Górnik Zabrze - herb
Górnik Zabrze Piłka Ręczna Spółka Akcyjna

 41-800 Zabrze, ul. Wolności 406
 +48 664 099 466
 sekretariat@handballzabrze.pl
 Sekretariat czynny pn-pt 8.00 – 16.00

 Polityka prywatności
 Dla mediów
 Regulamin masowej imprezy sportowej
 Protokół sanitarno-epidemilogiczny Superliga

Dariusz Czernik
Dariusz Czernik
Dyrektor Klubu

 +48 664 099 466
 czernik@handballzabrze.pl

 

Paweł Franzke
Paweł Franzke
Rzecznik Prasowy

 +48 601 878 708
 franzke@handballzabrze.pl

 

Natalia Skrzydlewska
Natalia Skrzydlewska
Specjalista ds. marketingu

 +48 664 099 466
 marketing@handballzabrze.pl